Konserwacja urządzeń - sprawne działanie agregatu to priorytet

Sprawne działanie agregatu prądotwórczego zapewnia nam bezpieczeństwo energetyczne. Aby jednak urządzenie mogło funkcjonować bez zakłóceń, wymagana jest jego systematyczna konserwacja. Powinno się ją przeprowadzać w regularnych odstępach czasu. Zlecając to zadanie naszej firmie zyskują Państwo gwarancję jego terminowej realizacji.

Decydując się na skorzystanie z usługi konserwacji agregatów klient po dokonaniu jednorazowej opłaty uzyskuje pełen serwis i gwarancję, która obowiązuje przez cały okres trwania umowy. Inną opcją jest system przedpłat z rozliczeniem miesięcznym lub kwartalnym.

Nowością na naszym rynku są naprawy ryczałtowe. Usługa ta polega na zleceniu kompleksowej konserwacji z możliwością ewentualnej reperacji urządzenia. Jej atutem jest szybki czas realizacji. W przypadku problemów związanych z naprawą sprzętu w ustalonym terminie, na czas trwania naprawy zobowiązujemy się dostarczyć urządzenie zamienne.

Doświadczenie posiadane przez naszych pracowników, którzy dokonują konserwacji i naprawy urządzeń gwarantuje ich długie, bezawaryjne działanie. Przez cały okres trwania zawartej z nami umowy mogą Państwo również korzystać z naszego serwisu 24H.