Serwis agregatów prądotwórczych - zaufaj specjalistom z firmy RAXPOL

Od lat zajmujemy się naprawą agregatów prądotwórczych - Warszawa

 

Serwis i naprawa agregatów prądotwórczych oraz zasilaczy awaryjnych UPS w Warszawie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie związane z kompleksową obsługą agregatów prądotwórczych takich marek, jak: IVECO, FG WILSON, VOLVO PENTA, FOGO, SDMO i inne. Specjalizujemy się zwłaszcza w dokonywaniu przeglądów, napraw i konserwacji tych urządzeń. Serwisujemy także starsze modele agregatów polskiej i czeskiej produkcji, jak ANDORIA, MIELEC, WOLA itp.

Nasi pracownicy to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie serwisowe związane z automatyką, mechaniką i układami zasilania rezerwowego. Dysponujemy stałym dostępem do części zamiennych, co wpływa na szybkość i jakość naszych usług.

 

Naprawa agregatów prądotwórczych - profesjonalnie tylko z firmą RAXPOL

 

 

Nasza oferta wyróżnia się kompleksowością i obejmuje:

stałą i okresową konserwację urządzeń,
serwis przewoźny,
przeglądy sprzętu w ramach gwarancji oraz usługi pogwarancyjne,
przeglądy i naprawy automatyki urządzeń,
kontrole systemów zasilania rezerwowego,
naprawy oprzyrządowania,
przeróbki urządzeń starszych typów (automatyka SZR, rozdzielnie NN),
sprzedaż sprzętu po regeneracji.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do skorzystania z oferty lub kierowania do nas zapytań, na które chętnie odpowiemy.

wypełnij go i wyślij na adres serwis@raxpol.com.pl, lub wypełnij poniższy formularz

Naprawa agregatów prądotwórczych – Pytania i odpowiedzi

Jeśli mają Państwo pytania związanie z naprawą lub serwisem agregatów prądotwórczych to zapraszamy do kontaktu.

Czas naprawy agregatu prądotwórczego zależy od kilku czynników. Rodzaju i marki agregatu - ma to decydujący wpływ ponieważ agregaty różnych marek często różnią się budową i częściami. Rodzaj usterki - jeśli jest to niewielka usterka wymagająca jedynie krótkiego przeglądu i kalibracji urządzenia to czas naprawy jest krótki i wyniesie maksymalnie pół godziny. W przypadku fizycznego zużycia części lub jej uszkodzenia - gdzie potrzebna będzie wymiana - wówczas czas może się wydłużyć nawet do kilku dni.
Podobnie jak w przypadku czasu naprawy agregatu, tak i cena jest uzależniona od kilku czynników. Aby dokładnie wycenić koszt naprawy agregatu prosimy o wypełnienie formularza zamówienia usługi serwisowej. Wypełniony formularz w znacznym stopniu pomoże nam we wstępnej diagnozie problemu i wycenie usługi naprawy. Ostateczny koszt naprawy zostanie podany przez naszego specjalistę po zapoznaniu się z usterką na miejscu - jednak przed rozpoczęciem naprawy.
Oczywiście. Większość agregatów jest naprawiana na miejscu - wynika to z rozmiarów agregatów. Większość części zamiennych posiadają nasi serwisanci, co znacznie skraca czas naprawy agregatu prądotwórczego. Przez wiele lat zdobyliśmy doświadczenie, które podpowiada nam które części psują się najczęściej w konkretnym modelu agregatu. Dlatego zachęcamy do wypełnienia formularza zamówienia usługi serwisowej co znacznie skróci czas naprawy Państwa agregatu prądotwórczego.

Zawsze zachęcamy do regularnych kontroli pracy agregatów prądotwórczych. Nasz profesjonalny serwis i okresowa konserwacja urządzeń będą gwarancją bezawaryjnej pracy Państwa urządzeń.

Zamówienie usługi serwisowej

UWAGA:  po przesłaniu formularza prosimy oczekiwać kontaktu od naszego przedstawiciela w celu potwierdzenia ostatecznych warunków wykonania usługi.





Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.

Naprawa agregatów prądotwórczych - w najlepszych cenach

Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na naprawę agregatu. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

 

Oferujemy serwis agregatów stacjonarnych oraz przenośnych.

Kompleksowa usługa to m.in.:

naprawa automatyki sterującej agregatem,
naprawa i regulacja prądnic i paneli sterujących,
wyciszenie urządzenia (wygłuszanie),
gruntowna naprawa silnika agregatu.

Zarówno przed rozpoczęciem naprawy jak i po jej ukończeniu, agregat przechodzi testy diagnostyczne.

Do podstawowych należą:

pomiary pracy akumulatorów czasie spoczynku i maksymalnego obciążenia,
pomiary rezystancji izolacji przewodów, generatora i uziemienia.