Serwis agregatów prądotwórczych - zaufaj specjalistom z firmy RAXPOL

Serwis i naprawa agregatów prądotwórczych oraz zasilaczy awaryjnych UPS

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie związane z kompleksową obsługą agregatów prądotwórczych takich marek, jak: IVECO, FG WILSON, VOLVO PENTA, FOGO, SDMO i inne. Specjalizujemy się zwłaszcza w dokonywaniu przeglądów, napraw i konserwacji tych urządzeń. Serwisujemy także starsze modele agregatów polskiej i czeskiej produkcji, jak ANDORIA, MIELEC, WOLA itp.

Nasi pracownicy to profesjonaliści posiadający duże doświadczenie serwisowe związane z automatyką, mechaniką i układami zasilania rezerwowego. Dysponujemy stałym dostępem do części zamiennych, co wpływa na szybkość i jakość naszych usług.

Nasza oferta wyróżnia się kompleksowością i obejmuje:

stałą i okresową konserwację urządzeń,
serwis przewoźny,
przeglądy sprzętu w ramach gwarancji oraz usługi pogwarancyjne,
przeglądy i naprawy automatyki urządzeń,
kontrole systemów zasilania rezerwowego,
naprawy oprzyrządowania,
przeróbki urządzeń starszych typów (automatyka SZR, rozdzielnie NN),
sprzedaż sprzętu po regeneracji.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do skorzystania z oferty lub kierowania do nas zapytań, na które chętnie odpowiemy.

wypełnij go i wyślij na adres serwis@raxpol.com.pl, lub wypełnij poniższy formularz

Zamówienie usługi serwisowej

UWAGA:  po przesłaniu formularza prosimy oczekiwać kontaktu od naszego przedstawiciela w celu potwierdzenia ostatecznych warunków wykonania usługi.

Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.