Sprzedaż agregatów prądotwórczych - produkty dostępne od ręki

Sprzedaż agregatów prądotwórczych - produkty dostępne od ręki

Zdjęcie Typ Moc awaryjna Obudowa Wyposażenie
40kVA Tak
QAS 45 kVA Tak używany
ATLAS COPCO QAS 60kVA Tak używany podwozie , ładowarka, grzałka, automatyka
OLYMPIAN 200kVA Tak używany, ładowarka, grzałka, automatyka
SDMO 220kVA Tak uzywany, ładowarka, grzałka, automatyka

Agregaty prądotwórcze nowe i używane - sprzedaż

Coraz więcej firm zaczyna korzystać z agregatów prądotwórczych. Pomagają rozwijać biznes bez konieczności inwestowania w drogą sieć elektryczną i przebudowę istniejących złączy. Są wsparciem energetycznym dla wielu branż przemysłu. Nieocenione dla gastronomii, konieczne przy imprezach plenerowych. Także w gospodarstwach rolnych ich rola jest nie do przecenienia. Dostępne od ręki agregaty prądotwórcze nowe i używane sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie można sobie pozwolić na chwilowe braki w dostawach energii. W firmach informatycznych, które codziennie wykorzystują duże ilości mocy przydadzą się zasilacze UPS, działające w trybie awaryjnym, gdy zabraknie prądu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agregatów na sprzedaż. Dostępne są różne typy, zarówno z podwoziem, mobilne, jak i większe o mocy 200-220 kVA.

Tani, alternatywny prąd z agregatu: do firmy i warsztatu

W prywatnych firmach bardzo przydają się mobilne agregaty prądotwórcze sprzedaż tego nieocenionego źródła energii prowadzona jest przez nasz sklep. W sytuacji, gdy biznes się rozwija i potrzebna jest rozbudowa, warto pomyśleć nad kupnem agregatu. Cena mobilnego zasilania jest znacznie niższa niż przebudowa i modernizacja istniejącej sieci energetycznej. Plusem agregatu jest to, że można go ustawić w dowolnym miejscu. Tam, gdzie nie ma dostępu do prądu i nie opłaca się tworzyć nowej. Najtańsze są agregaty prądotwórcze używane. Oferujemy Państwu wybór wśród najbardziej popularnych modeli mobilnych i stacjonarnych. Są w dobrym stanie i posłużą na lata. Dzięki zakupowi alternatywnego źródła prądu można spokojnie rozwijać biznes bez obawy, że zabraknie zasilania.

Warsztaty samochodowe, niewielkie przedsiębiorstwa produkcyjne, np. szwalnie, potrzebują stałego dopływu prądu. Każda godzina bez prądu i każdy dzień opóźnienia w produkcji mogą skutkować nieodwracalnymi stratami. Dlatego idealnym zabezpieczeniem dla biznesu są agregaty prądotwórcze nowe i używane w bardzo dobrym stanie. W mobilnych, sezonowych punktach usługowych, np. lodziarkach, barach szybkiej obsługi, nawet w gabinetach kosmetycznych sprawdza się alternatywne źródła zasilania.

Dodatkowe zasilanie to pewność, że prąd zawsze będzie dostępny

Firmy informatyczne, sklepy internetowe i wiele innych przedsiębiorstw z branży e-commerce, potrzebuje alternatywnego źródła prądu. Dla osób, które szukają mniejszego agregatu, odpowiednie będą także zasilacze ups sprzedaż sprzętów działających w trybie awaryjnym prowadzi również nasz sklep. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, dostarczymy agregat, który stanie się podstawowym lub dodatkowym źródłem prądu.

 
    Kontakt

Kontakt

Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Call Now Button