Sprzedaż agregatów prądotwórczych Warszawa

Sprzedaż agregatów prądotwórczych Warszawa

Szukasz sprawdzonego agregatu prądotwórczego? Sprzedajemy sprawdzone, niezawodne agregaty prądotwórcze w korzystnych cenach

Zdjęcie Typ Moc awaryjna Obudowa Wyposażenie
40kVA Tak
QAS 45 kVA Tak używany
ATLAS COPCO QAS 60kVA Tak używany podwozie , ładowarka, grzałka, automatyka
OLYMPIAN 200kVA Tak używany, ładowarka, grzałka, automatyka
SDMO 220kVA Tak uzywany, ładowarka, grzałka, automatyka

Nie wiesz który agregat prądotwórczy wybrać? Skontaktuj się z nami - doradzimy bezpłatnie

Agregaty prądotwórcze nowe i używane - sprzedaż

Coraz więcej firm zaczyna korzystać z agregatów prądotwórczych. Pomagają rozwijać biznes bez konieczności inwestowania w drogą sieć elektryczną i przebudowę istniejących złączy. Są wsparciem energetycznym dla wielu branż przemysłu. Nieocenione dla gastronomii, konieczne przy imprezach plenerowych. Także w gospodarstwach rolnych ich rola jest nie do przecenienia. Dostępne od ręki agregaty prądotwórcze nowe i używane sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie można sobie pozwolić na chwilowe braki w dostawach energii. W firmach informatycznych, które codziennie wykorzystują duże ilości mocy przydadzą się zasilacze UPS, działające w trybie awaryjnym, gdy zabraknie prądu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą agregatów na sprzedaż. Dostępne są różne typy, zarówno z podwoziem, mobilne, jak i większe o mocy 200-220 kVA.

Tani, alternatywny prąd z agregatu: do firmy i warsztatu

W prywatnych firmach bardzo przydają się mobilne agregaty prądotwórcze sprzedaż tego nieocenionego źródła energii prowadzona jest przez nasz sklep. W sytuacji, gdy biznes się rozwija i potrzebna jest rozbudowa, warto pomyśleć nad kupnem agregatu. Cena mobilnego zasilania jest znacznie niższa niż przebudowa i modernizacja istniejącej sieci energetycznej. Plusem agregatu jest to, że można go ustawić w dowolnym miejscu. Tam, gdzie nie ma dostępu do prądu i nie opłaca się tworzyć nowej. Najtańsze są agregaty prądotwórcze używane. Oferujemy Państwu wybór wśród najbardziej popularnych modeli mobilnych i stacjonarnych. Są w dobrym stanie i posłużą na lata. Dzięki zakupowi alternatywnego źródła prądu można spokojnie rozwijać biznes bez obawy, że zabraknie zasilania.

Warsztaty samochodowe, niewielkie przedsiębiorstwa produkcyjne, np. szwalnie, potrzebują stałego dopływu prądu. Każda godzina bez prądu i każdy dzień opóźnienia w produkcji mogą skutkować nieodwracalnymi stratami. Dlatego idealnym zabezpieczeniem dla biznesu są agregaty prądotwórcze nowe i używane w bardzo dobrym stanie. W mobilnych, sezonowych punktach usługowych, np. lodziarkach, barach szybkiej obsługi, nawet w gabinetach kosmetycznych sprawdza się alternatywne źródła zasilania.

Dodatkowe zasilanie to pewność, że prąd zawsze będzie dostępny

Firmy informatyczne, sklepy internetowe i wiele innych przedsiębiorstw z branży e-commerce, potrzebuje alternatywnego źródła prądu. Dla osób, które szukają mniejszego agregatu, odpowiednie będą także zasilacze ups sprzedaż sprzętów działających w trybie awaryjnym prowadzi również nasz sklep. W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, dostarczymy agregat, który stanie się podstawowym lub dodatkowym źródłem prądu.

 

Sprzedaż agregatów prądotwórczych Warszawa – Pytania i odpowiedzi

W przypadku gdy mają Państwo pytania związane z oferowaną przez nas sprzedażą agregatów prądotwórczych - zapraszamy do kontaktu.

Cena sprzedaży agregatu prądotwórczego uzależniona jest od kilku czynników. Urządzenia nowe są z reguły droższe od używanych, chyba, że te z kolei oferują znacznie większą moc awaryjną i bardziej bogate wyposażenie. Kolejnym czynnikiem decydującym o cenie jest marka oraz typ agregatu. Moc awaryjna, którą oferują nasze agregaty prądotwórcze mieści się w przedziale od 40kVa do aż 220kVA. Najdroższe agregty prądotwórcze typu SDMO czy OLYMPIAN wyposażone są w ładowarkę, grzełkę i pełną automatykę. Można z nich bezpiecznie korzystać na zewnątrz w niemalże każdych warunkach atmosferycznych.
Obecnie naszym najmocniejszym agregatem prądotwórczym jest agregat typu SDMO o maksymalnej mocy aż 220kVA. Dostępny jest z ładowarką, grzałką i wyposażony został w pełną automatykę. Agregat ten idealnie sprawdzi się jako awaryjne zasilanie do dużego domu lub warsztatu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia czy SDMO jest jeszcze dostępny. Formularz kontaktowy znajduje się tutaj lub prosimy kontakt telefoniczny: +48 798 28 27 20
Nie. Sprzedajemy także nowe agregaty prądotwórcze - dostępne od ręki na terenie Warszawy i okolic. W większości jednak są to agregaty używane. Używane co oznacza, że są sprawdzone w praktyce przez nas lub przez naszych klientów. Są gwarantem niezawodności i gotowości do pracy od zaraz. Zajmujemy się zarówno sprzedażą agregatów prądotwórczych jak i ich serwisem przez co doskonale wiemy jaki agregat potrzebny jest do konkretnego gospodarstwa domowego, warsztatu lub firmy. Jeśli potrzebujesz agregatu prądotwórczego ale nie wiesz który wybrać - zadzwoń lub napisz do nas. Doradzimy i wybierzemy najlepszy możliwy agregat prądotwórczy do Twoich potrzeb.Oferowane przez nas agregaty prądotwórcze są zawsze sprawdzone i gotowe do działania od ręki. Każdy sprzedawany przez nas agregat przechodzi testy diagnostyczne, które potwierdzają jego przydatność i zdolność do pracy.

    Kontakt

Kontakt

Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i prywatności i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Dowiedz się więcej.

Call Now Button