Wynajem agregatów prądotwórczych - kompleksowa usługa z dowozem

Nasza firma działa na rynku od 2001 roku. Oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych o mocy od 20 do 700 Kw. Urządzenia dowozimy we własnym zakresie i na własny koszt, zapewniając jednocześnie ich obsługę na miejscu. Posiadamy oprzyrządowanie elektryczne niezbędne do wykonania złożonego u nas zamówienia, zarówno jeśli chodzi o przesył mocy, jak i jej dystrybucję.

Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia, także te które wymagają specyficznych rozwiązań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dokonując najpierw gruntownej analizy potrzeb klienta czy grupy odbiorców, którzy nam je zlecają. Na bieżąco wdrażamy pojawiające się w branży innowacje, proponując konsumentom oryginalne koncepcje, które charakteryzują się najwyższym poziomem jakości.

Wynajem agregatów na koncerty, eventy, imprezy masowe.
Wynajem agregatów - dostarczamy prąd na impezy masowe

Główne wyróżniki naszych usług to:

Kompleksowość – wypożyczamy, transportujemy oraz obsługujemy agregaty prądotwórcze. Świadczymy usługi na potrzeby organizacji targów, imprez z cateringiem, czy zaplecza scen.
Profesjonalne doradztwo wynikające z doświadczenia nabytego przy realizacji różnego rodzaju imprez masowych, takich jak koncerty, pokazy, pikniki i inne.
Prognoza zapotrzebowania na moc energetyczną dokonywana każdorazowo według indywidualnych kryteriów, z uwzględnieniem jej poboru i podziału.
Używanie zgodnego z polskimi normami oprzyrządowania elektrycznego, które gwarantuje bezpieczne warunki eksploatacji.
Posiadanie własnego systemu kablowania namiotów, który znajduje zastosowanie np. przy organizacji targów.
Dopasowanie zakresu zamówienia do kosztów usługi.

Dotychczas zrealizowaliśmy wiele różnorodnych projektów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem agregatów prądotwórczych w firmie RAXPOL Sp. z o.o.

Różne rodzaje płatności
  • opłata za jednorazowy wynajem
  • opłata pakietowa
  • wynajem długoterminowy agregatów
Kompleksowość

Agregaty wynajmujemy z kompletnym osprzętem (kable, rozdzielnie, najazdy, piony przyłączeniowe).

Zniżki i rabaty

Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki.