Wynajem agregatów prądotwórczych - kompleksowa usługa z dowozem

Nasza firma działa na rynku od 2001 roku. Oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych o mocy od 20 do 700 Kw. Urządzenia dowozimy we własnym zakresie i na własny koszt, zapewniając jednocześnie ich obsługę na miejscu. Posiadamy oprzyrządowanie elektryczne niezbędne do wykonania złożonego u nas zamówienia, zarówno jeśli chodzi o przesył mocy, jak i jej dystrybucję.

Wykonujemy różnego rodzaju zlecenia, także te które wymagają specyficznych rozwiązań. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dokonując najpierw gruntownej analizy potrzeb klienta czy grupy odbiorców, którzy nam je zlecają. Na bieżąco wdrażamy pojawiające się w branży innowacje, proponując konsumentom oryginalne koncepcje, które charakteryzują się najwyższym poziomem jakości.

Wynajem agregatów na koncerty, eventy, imprezy masowe.

Wynajem agregatów prądotwórczych w firmie RAXPOL Sp. z o.o.

Różne rodzaje płatności
  • opłata za jednorazowy wynajem
  • opłata pakietowa
  • wynajem długoterminowy agregatów
Kompleksowość

Agregaty wynajmujemy z kompletnym osprzętem (kable, rozdzielnie, najazdy, piony przyłączeniowe).

Zniżki i rabaty

Dla stałych Klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i zniżki.

Wynajem agregatów - dostarczamy prąd na impezy masowe

Główne wyróżniki naszych usług to:

Kompleksowość – wypożyczamy, transportujemy oraz obsługujemy agregaty prądotwórcze. Świadczymy usługi na potrzeby organizacji targów, imprez z cateringiem, czy zaplecza scen.
Profesjonalne doradztwo wynikające z doświadczenia nabytego przy realizacji różnego rodzaju imprez masowych, takich jak koncerty, pokazy, pikniki i inne.
Prognoza zapotrzebowania na moc energetyczną dokonywana każdorazowo według indywidualnych kryteriów, z uwzględnieniem jej poboru i podziału.
Używanie zgodnego z polskimi normami oprzyrządowania elektrycznego, które gwarantuje bezpieczne warunki eksploatacji.
Posiadanie własnego systemu kablowania namiotów, który znajduje zastosowanie np. przy organizacji targów.
Dopasowanie zakresu zamówienia do kosztów usługi.

Dotychczas zrealizowaliśmy wiele różnorodnych projektów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wynajem agregatów prądotwórczych Warszawa- pytania i odpowiedzi

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie - skontaktuj się z nami

Oferujemy dogodne metody płatności. Nasze agregaty można wynająć jednorazowo lub w pakiecie - w przypadku gdy potrzebna jest większa moc agregatów. Jeśli zapotrzebowanie na agregat nie jest jednorazowe to oferujemy wynajem długoterminowy lub cykliczny (np. co określony czas). Doskonale rozumiemy potrzeby klientów i zawsze staramy się dostosować do wymagań naszych klientów.
Posiadamy atrakcyjne ceny wynajmu agregatów prądotwórczych w Warszawie i okolicach. Cena uzależniona jest od rodzaju wypożyczanego agregatu oraz okresu, na który zostanie wypożyczony. Dla naszych stałych Klientów mamy korzystne zniżki. Dokładna cena wynajęcia agregatu zostanie podana po ustaleniu niezbędnych szczegółów - zapraszamy do kontaktu.
Oczywiście. Na życzenie klienta dowozimy wynajęty agregat prądotwórczy pod wskazane miejsce. Jako profesjonalna firma zawsze sprawdzamy agregat przed wynajęciem go klientowi. Każdy sprzęt przechodzi testy pomiarowe pracy akumulatorów oraz pomiary rezystencji izolacji przewodów, generatora i uziemienia. Takie testy są niezbędne by zagwarantować Państwu bezawaryjną pracę w każdych warunkach. Wynajmowany przez Państwa agregat posiada kompletny osprzęt czyli kable, rozdzielnie a także najazdy i piony przyłączeniowe. Wszystko aby móc odrazu rozpocząć pracę.